Atletika

TJ Atletika má dlouholetou tradici ...

Předseda oddílu

Miloslav Prášk

tel:721331988

miloslav.prasek@seznam.cz

Ing. Jan Prášek

člen výboru

prasek.hps@seznam.cz

Čestný člen výboru     Mgr. Milada Váňová

adavanova@centrum.c

Ing. Ivana Vítovcová

člen výboru - pokladník

vitovcova.ivana@seznam.cz

Člen

Ludmila Chmelíková

člen výboru

l.chmelikova@centrum.cz

CHCEŠ SE STÁT TRENÉREM ATLETIKY?     PŘIJĎ MEZI NÁS :-)

Oddíl atletiky TJ Sušice sdružuje kolem stovky dětí od kategorie minipřípravek do juniorů. Tréninky probíhají dvakrát až třikrát týdně, dle kategorie.  V současné době oddíl atletiky potřebuje doplnit trenéry žactva.  Jsi atlet (i bývalý :-)), který by se rád podílel na rozvoji dětí ze Sušicka, doplnil si trenérskou licenci, získal praxi pro svá studia, naučil se dalším sportovním dovednostem, prožíval nadšení se svými svěřenci a radost z dosažených sportovních výsledků apod.? Je Ti víc než 16 let, zodpovědný a bezúhonný? Přijď do našeho kolektivu trenérů, kteří Ti poskytnou potřebné zázemí, rady a spolupráci. Práce trenéra je na dohodu s TJ Sušice, popř. je možná i na živnostenský list.  Pro bližší info kontaktujte na výše uvedených kontaktech Jana Práška nebo Ivanu Vítovcovou. Těšíme se na vás. (27.3.2024)

Termínová listina závodů v roce 2024

Termínová listina se na základě nastalých změn bude průběžně aktualizovat